Srpen 2009

Macaulay Culkin

26. srpna 2009 v 10:49 Herci

Víš kdo to je ??

Nápověda:

,,KEVINE!!!"

Macaulay Culkin


Povolání: Herec

Věk: 29

Datum narození: 26. 08. 1980

Místo narození: New York City, New York, USA

Znamení: Panna

Výška: 170 cm

Životopis

Pochází z umělecké rodiny; je třetím ze sedmi dětí divadelního herce irského původu Christophera Culkina a jeho teta Bonnie Bedeliaová je také známou herečkou. Už od svých čtyř let hrál v TV reklamách a na jevišti The Ensemble Studio Theatre, kde slavil úspěch ve hře Buster B. a Olivia, kterou mu napsala na tělo dramatička Shirley Kaplanová.

Navštěvoval Školu amerického baletu George Ballanchinea a před film. kamerou debutoval rolí vnuka úspěšného spisovatele (Burt Lancaster), na jehož oslavě sedmasedmdesátých narozenin se sejde početná rodina, v sentimentálním snímku Rocket Gibraltar (r. D. Petrie).

Po několika vedlejších úlohách z něho rázem učinila dětskou hereckou hvězdu první velikosti postava osmiletého Kevina, jehož rodiče nedopatřením nechají přes vánoční svátky doma a on tam zažije celou řadu dobrodružství se dvěma zlodějíčky (Joe Pesci a Daniel Stern), v mimořádně úspěšné rodinné komedii Sám doma (r. Ch. Columbus).
Hrál také v dalších dílech sám doma-ztracený v NEW YORKU, sám doma a bohatý sám doma 1,2

Vedle sympaticky rošťáckých hrdinů, které ztělesnil v dalších komediích, těžících vesměs z jeho popularity, vytvořil překvapivě také zápornou roli malého cynického zločince Henryho, který dokáže rafinovaně ničit a zabíjet s pokryteckou maskou hodného dítěte, v rodinném psychothrilleru "Dobrý" synek (r. J. Ruben).

V říjnu 2000 se představil na jevišti londýnského Vaudeville Theater po boku Irène Jacobové ve hře Richarda Nelsona Madam Melvilleová. 1998 se oženil se sedmnáctiletou Rachel Minerovou.


Heidi Klum

25. srpna 2009 v 7:36 | Kiminy |  modelink

Heidi Klum

Povolání: Modelka, herečka, zpěvačka


Věk: 36

Datum narození: 1. 06. 1973

Místo narození: Bergisch-Gladbach, Německo

Znamení: Blíženci

Výška: 178 cm

Životopis

K modelingu se Heidi dostala skrze rodiče Günthera, který pracoval jako manažer v kosmetické firmě a Erny, kadeřnice. Podle Klum ji přiměla kamarádka Karin, aby vyplnila přihlášku z magazínu a přihlásila se tak do soutěže Modelka roku 1992, jejíž vítězka se objeví ve známé německé talk show Gottschalk Late Night Show. Z 25,000 uchazeček vyhrála celou soutěž 29. dubna 1992 právě Heidi a byl ji nabídnut kontrakt ve výši 300,000 dolarů. Na kontrakt reagovala o několik měsíců později po dokončení studia, kdy nenastoupila na studium módního návrhářství.


Heidi Klum se dostala na obálku všech předních módních časopisů včetně Vogue, ELLE nebo Marie Claire. Celosvětový úspěch zaznamenala, když se dostala na titulní stránku prestižního plavkového vydání časopisu Sports Illustrated a následná spolupráce s Victoria's Secret. Napsala předmluvu pro knihu o bodypaintingu a objevila se v reklamách pro McDonald's nebo H&M. V současné době dělá reklamu pro Jordache a Volkswagen.


Kromě modelingu se věnovala i herectví. Objevila se v seriálech jako Sex ve městě, How I Met Your Mother nebo Spin City. Zahrála si v několika filmech, například Blow Dry nebo Perfect Stranger. Podílela se i na tvorbě úspěšného filmu Ďábel nosí Pradu.


V červenci 2007 ji časopis Forbes zařadil mezi 15 nejbohatších supermodelek

V prosinci 2004 se stala jedním z porotců v reality show Project Runway, kterou vysílala americká televize Bravo, a ve které soutěžili mladí módní návrháři o zakázku. Díky roli porotkyně obdržela třikrát nominaci na cenu Emmy. V roce 2008 získala ocenění Peabody Awards, bylo to vůbec poprvé, co nějaká reality show získala ocenění.


Heidi navrhla i vlastní kolekci oblečení, která se stala úspěšnou v Německu a objevila se v katalogu Otto. Má i vlastní kolekci bot, šperků a plavek. Na trh uvedla i dvě vůně, které dostaly název Heidi Klum a Me. V Německu po ní dokonce pojmenovali růži.


Germany's Next Topmodel je německá reality show, kde mezi sebou soutěží dívky o smlouvu s modelingovou agenturou IMG. Heidi v ní účinkuje jako porotce společně s Tyrou Banks.

V listopadu 2006 vydala svůj debutový singl Wonderland, který natočila pro účely charity a jako znělku pro seriál Douglas. V roce 2007 nazpívala se svým manželem Sealem duet Wedding Day na jeho desku System.


Heidi Klum se v roce 1997 vdala za Rica Pipina, se kterým se v roce 2002 rozvedla. [7]o rozvodu

žila nějaký čas s frontmanem kapely Red Hot Chili Peppers Anthony Kiedisem, později s Flaviem Briatore, se kterým se během těhotenství rozešla.


8.července 2008 navštíví se svým manželem-zpěvákem Sealem Českou Republiku-kde Seal bude mít koncert.


Heidy byla vdaná za Ric Pipino v letech 1997 - 2002. Po rozvodu žila krátkou dobu s Flavio Briatore, kterým se v květnu 2004 narodila dcera Helene (Leni). V den, kdy Heidy oznámila těhotenství, byl Flavio vyfocen jak se líbá Fionou Swarowski. Heidy se s ním rozešla a prohlásila, že není zapojen do živote dítěte, a že Lenin otec je její současný partner Seal, který Leni přijal jako vlastní. Heidy a Seal měli svatbu 10. května 2005 na pláži v Mexiku. Heidy a Sealovi se narodily ještě dvě děti, synové Henry Gunther Ademola Dashtu Samuel se narodil v září 2005 a Johan Riley Fyodor Taiwo Samuel s narodil v listopadu 2006. Momentálně čeká Heidy se Sealem čtvrté dítě.


Jumper

25. srpna 2009 v 7:31 | Kiminy |  Filmy

Jumper

Plakát:

Originální název: Jumper
Žánr: Akční, Dobrodružný, Sci-Fi, Thriller
Rok výroby: 2008

Režie: Doug Liman


Popis filmu:


Čtrnáctiletý David (Hayden Christensen) žije se svým otcem na předměstí a moc zářná budoucnost se mu před očima nerýsuje. Ve škole se s ním moc lidí nebaví, otec je na něj přísný, a tak hledá pochopení aspoň u své spolužačky Millie (Rachel Bilson). Jenže správný čtrnáctiletý kluk má holky ignorovat, a ne jim dávat dětinské dárky a chovat se jako slaboch, což mu spolužáci dávají jasně najevo. Při jedné nevinné šarvátce, kdy si ho spolužáci dobírají, se David propadne ledovým příkrovem do divokého proudu řeky.

Místo smrtící agónie se však náhle ocitne mokrý a promrzlý mezi regály v knihovně. Je to genetická odchylka, která Davidovi dovoluje teleportovat se kamkoliv se mu zachce. A David toho umí náležitě využít. První cesty vedou do bankovních trezorů, kde si "vypůjčí pár dolarů" na luxusní bydlení a vybavení na cesty do Londýna, Káhiry nebo na nejlepší surfařská místa planety. Zatímco si David nerušeně užívá nově nabyté svobody a luxusu, je mu v patách agent Cox (Samuel L. Jackson), jehož jediným cílem je Davida a ostatní tak zvané Jumpery, kteří podle něj narušují přirozený řád světa, zabít. Hned první setkání s Coxem je pro Davida téměř tragické, ale podaří se mu uniknout a začít se skrývat na předměstí, v domě svého otce a u jediné opravdové přítelkyně, kterou kdy měl, u krásné a dnes už dospělé Millie. Tím své blízké zatáhne do nebezpečné hry o život, jejíž rozměr si David stále plně neuvědomuje. Naštěstí je tu další z Jumperů Griffin (Jamie Bell), který Davida zasvětí do boje s Coxem a jeho přisluhovači a poskytne mu úkryt. Agent Cox je však stále nablízku a David navíc zjišťuje, že jeho vlastní matka je jedním z jeho kompliců. Před Griffinem a Davidem stojí první velká bitva o život.

Film Jumper natočil Doug Liman, režisér filmů Agent bez minulosti a Mr. A Mrs. Smith. Jeho strhující a dynamická režijní práce film žene neustále kupředu. Spolu s postavami tak navštívíme nejrůznější místa naší planety a budeme svědky teleportování i takových věcí, jako jsou londýnské městské autobusy. V podstatě jednoduchý a komorní příběh je prošpikován akčními scénami a vizuálními efekty mimořádné kvality.

V hlavních rolích se představují dva velmi nadějní mladí herci. Hayden Christensen je českým divákům známý především z nové série Hvězdných válek, Jamie Bell pak z filmů Billy Elliot, Můj miláček ráže 6,55, King Kong a Vlajky našich otců. Samuel L. Jackson (Pulp Fiction, Kill Bill, S.W.A.T.) jim pak je skutečně démonickým protihráčem. Jumper je dobrodružnou sci-fi podívanou, u které se nebudete mít čas nudit.


Rachel Bilson

25. srpna 2009 v 7:20 | Kiminy |  Herci

Rachel Bilson


Povolání: Herečka
Věk: 28
Datum narození: 25. 08. 1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Panna
Výška: 157 cmŽivotopis

Rachel Jade Bilson se narodila 25.srpna 1981 v Los Angeles. Má staršího bratra. Předtím než objevili její herecký talent, učila se Rachel jak si omotat své rodiče,kamarády a sourozence kolem svých malých prstíků - dovedla získat vždy co chtěla. Už odmala měla Rachel ráda hraní a vždy měla plnou podporu od své rodiny. Už v sedmi letech vyzkoušela svoji první roli v The Wrong Guys od Louie Andersona. Film získal více než 1 milion dolarů.


Zkušenosti opět potvrdily Rachelino nadání pro herectví a to ji vedlo k vyzkoušení role během studia na Notre Dame High School. Její další role přišla jako malá role v sedmiepisodní miniserii nazvané Human Target. Role byla malá ale Rachel to dovedlo k jejímu snu vystudovat a být naplno herečkou. Jejím dalším krokem byla sláva spojená s najmutím agenta který jí vděčně pomáhal. Racheliným opravdovým prvním "jobem" s agentem byl Bye Bye Birdie, kde si zahrála význačnou roli a pomohlo jí to k získání dvou hlavních rolí v dalších filmech: The Crucible a Once Upon A Mattress. Po dvou letech strávených v divadle se Rachel rozhodla odběhnout a zkoušela štěstí v televizi. První televizní role přišla ve fantastickém seriálu It's True v roce 1998, ale seriál byl krátce po odvysílání prvního dílu zrušen a ukončen. Přes ztrátu své první velké televizní role Rachel pokračovala dál, hrála v reklamách pro velké společnosti jako třeba Subway.


Potom přišel její "velký rok", rok 2003. Vyzkoušela role ve třech představeních - dvě v televizi a jeden v nezávislém filmu: Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), 8 Simple Rules, a nakonec film Unbroken. Po tomto pilném rozvrhu bylo hotovo, Rachel byla pozvána na zkoušky nových televizních seriálů, jako třeba Beverly Hills 90210, Merlose Place a The O.C. Okamžitě ji obsadili do The O.C. jako Summer Roberts-krásnou, zhýčkanou a povrchní dívku.


Televizní show debutovala v létě 2003, s fantastickým hodnocením a dostala Rachel do světla reflektorů. Po premiéře byla Rachel uváděna na obalech časopisů jako Zink, Stuff, COSMOgirl, YM, stejně jako hostující hvězda v show jako Jimmy Kimmel Live, Craig Kilborn, The View, Ellen, Mad TV, On-Air with Ryan Seacrest a MTV Request. Byla také zvolena v soutěži 50-ti nejkrásnějších do top 15. Ráda nakupuje a je milovnicí baseballu. Se svou nejlepší kamarádkou bydlí v Holywoodu.


OBÍBENÉ:

Jídlo: cereálie

Svačina: Sušenky(tzv. cookies)

Zmrzlina: cookies,smetanová nebo kávová

Sport: basketbal

Herci: Johnny Depp, Sean Penn

Herečky: Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Drew Barrymore

Svátek: Halloween

Hudba: Bruce Springsteen, Billie Holiday, Jeff Buckley

Filmy: Goonies,Welcome to Dollhouse

Seriály: Přátelé a Sex ve městě

Knihy: "Edie" by Jean Stein and George Plimpton


Billy Ray Cyrus

25. srpna 2009 v 7:16 | Kiminy |  Herci

Billy Ray Cyrus

Povolání: Herec, zpěvák


Věk: 48

Datum narození: 25. 08. 1961

Místo narození: Flatwoods, Kentucky, USA

Znamení: Panna

Výška: 183 cm

Životopis

Billy Ray Cyrus se narodil 25.08.1961 ve Flatwoods, Kentucky, USA.

Je otcem velmi známe herečky a zpěvačky Miley Cyrus.


Jeho významná role byla otec Hannah Montany v seriálu Hannah Montana.

Jeho slavná dcera se proslavila také v Hannah Montaně. Hrála i v Muzikálu ze střední 2 . Proslavila jí jí také píseň The Best of Both Worlds v Hannah Montaně.


Chad Michael Murray

24. srpna 2009 v 9:14 chad michael murray

Chad Michael Murray

Povolání: Herec

Věk: 28

Datum narození: 24. 08. 1981

Místo narození: Buffalo, New York, USA

Znamení: Panna

Výška: 183 cm


Životopis

Chad Michael Murray má jednu sestru Shannnon a čtyři bratry: Nicka, Rexe, Tylera a Brandona.Chad začal svou hereckou kariéru rolí Tristana DuGreye v seriálu Gilmorova děvčata. Na podzim 2001 se mu podařilo získat také roli Charlieho Todda ve velmi populárním seriálu Dawsonův svět.


Na televizní obrazovce si zahrál i ve filmech Aftermath a The Lone Wolf, ve vedlejších rolích se pak objevil v seriálech CSI: Crime Scene Investigation, Diagnóza: Vražda, Murphy's Dozen a No Ordinary Girl. Herecky se podílel se také na dokumentu The Making of A Film Star. V současné době natáčí film The Cinderella Story a seriál One Tree Hill.


Chad Michael Murray se narodil 24.9.1981 ve znamení vah. Má jednu sestru Shannon a čtyři bratry: Nicka, Rexe, Tylera a Brandona. V sedmnácti letech vyhrál stipendum modelingové agentury v Bufallu. Krátce nato dostal svou první filmovou roli, hrál v seriálu Gilmorova děvčata.


V roce 2001 se zahrál Charlliho Todda v seriálu Dawsonův svět.Chad se samozřejmě dostal i na stříbrné plátno,zahrál si v komedii Mezi námi děvčaty s Jamie L. Curtis a s Lindsay Lohan, dále v Moderní popelce s Hilary Duff a naposledy v úspěšném hororu Dům voskových figurín s Elishou Cuthbert a Jaredem Paladecki.


Nyní je hvězdou serálu One Three Hil, který běží v Americe. Rád sportuje, nejradši má rád fotbal a basketbal. Angažuje se v charitativních záležitostech a bojuje proti drogám!Ale nemilá zpráva je, že je zadaný, 16.4. 2005 se oženil v Santa Monice s přítelkyní Sophií Bush ale bohužel ji o 5 měsíců později opustil kvůli jiné dívceBrock Hart

19. srpna 2009 v 8:51 | Kiminy |  Deník zasloužilé matky

Brock Hart-Christopher Rich

Brock Hart si vzal ženu jménem Barbra Jean.Spolu mají dítě.Jmenuje se Handry.Rozvedl se s Rebou Hartovou.Je mu kolem 40-50 let.Má 3 děti.Jeho povolání je zubař.


Reba Hart

19. srpna 2009 v 8:36 | Kiminy |  Deník zasloužilé matky

Reba McEntire - Reba Hart

Reba se rozvedla.Má 3 děti Cheyenne,Kyru,Jake.Rebe je kolem 40-46 let.Pečuju o své děti.


Popis seriálu

19. srpna 2009 v 8:28 Deník zasloužilé matky

Popis seriálu

Reba zjišťuje, že být svobodnou matkou je v dnešní době pěkná nádeničina. Musí se totiž starat nejen o svoje tři děti, ale i o zetě, vnučku, bývalého manžela a jeho neurotickou ženu...


Taková normální rodinka

18. srpna 2009 v 10:17 Filmy

Taková normální rodinka

Plakát:

Originální název: Taková normální rodinka

Žánr: Komedie

Rok výroby: 2008

Režie: Patrik Hartl


Popis filmu:


V hájence na samotě žijí na hromádce už čtyři generace rodiny Hanákových. Babička překypuje životním elánem a její vášní je psaní detektivek. Její dcera, paní Hanáková, rázná žena s velkým srdcem, miluje zpěv, ale protože nemá talent, celý život dělala kuchařku. Pan Hanák je výpravčí, jeho celoživotními láskami jsou zvířata všech druhů a velikostí, která pěstuje v domě i okolí. Starší dcera Pavla má s mužem Petrem, příležitostným kutilem, který většinou spí nebo jí, dva hyperaktivní syny, jimž nikdo neřekne jinak než Raubíři. Neformálním členem rodiny je pak pan Poštolka, který v domě za městečkem tráví podezřele mnoho času!Jedno úplně běžné rodinné odpoledne oznámí mladší dcera Káča rodině, že čeká dítě. Zdeněk, se chce zachovat jako čestný muž a s Kateřinou se oženit. Jeho matka však pro toto řešení nemá pochopení, a tak se Zdeněk stává dalším obyvatelem rodinného domu Hanákových. Ti si hodlají nového člena pečlivě prověřit. Zdeňka čeká řada nástrah a zkoušek. Projde šťastně až k svatbě a nebo bude soužití s takovou normální rodinkou nad jeho síly? Brzy však do láskyplného, byť potrhlého prostředí zasáhnou další události. Pan Hanák se projeví nejen jako milovník zvířat a Zdeňkova maminka se rozhodne, že překová odpor a seznámí se s novými příbuznými!Celovečerní film Taková normální rodinka vznikl na motivy jednoho z nejoblíbenějších českých televizních seriálů a knihy Fan Vavřincové. Naváže na to nejlepší z televizního zpracování a zároveň obohatí děj o nové situace a zvraty. Vznikla komedie schopná oslovit diváky napříč generacemi - ty, kteří legendární televizní "Rodinku" milovali, tak ty, kteří ji nikdy neviděli.


Taková normální rodinka chce navázat na půvab a oblibu tradičních českých veseloher. Je to příběh o směšných lidských slabůstkách, komických i absurdních situacích, které nutně musí potkat soužití několika generací, ale především o sounáležitosti, toleranci a lásce, která drží rodinu pohromadě i v těch nejtěžších situacích.


Liliya Malkina

18. srpna 2009 v 10:13 Herci

Liliya Malkina

Povolání: Herečka


Věk: 71

Datum narození: 14. 07. 1938

Místo narození: Tallinn, Estonsko

Znamení: Rak

Životopis

Pochází z estonského Tallinu, absolvovala divadelní studia v Petrohradě a během své kariéry vytvořila desítky úloh v divadle v Tallinu, čtyři roky strávila v souboru Kejklíř v Moskvě, který se vyprofiloval jako výrazná protirežimní platforma, účinkovala v Divadle Na Tagance, působila v Divadle komedie v tehdejším Leningradě.


V Rusku natočila také řadu filmů, v nichž se objevovala v menších komediálních rolích. Pro masové české publikum ji objevil režisér Jan Svěrák, který ji obsadil do oscarového filmu Kolja (1996). Viděli jsme ji dále v televizních seriálech Přízraky mezi námi, Strážce duší nebo Dobrá čtvrť. Účinkuje v představeních kmenového Divadla Na Fidlovačce, Dejvickém divadle, divadle Kalich, MDP. Své zážitky popsala v knize Byla jsem Koljova bábuška.


Ro(c)k podvraťáků

18. srpna 2009 v 10:11 | Kiminy |  Filmy

Ro(c)k podvraťáků

Plakát:

Originální název: Ro(c)k podvraťáků

Žánr: Komedie, Kriminální

Rok výroby: 2006

Režie: Karel Janák


Popis filmu:


Nový film Karla Janáka, režiséra divácky úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci, nás tentokrát přivádí do světa mladých muzikantů, kteří se nečekaně ocitnou tváří v tvář praktikám podsvětí a mafie. Černá komedie o gangsterech amatérech je svým tématem i zpracováním poněkud odlišná od předchozích teenagerovských komedií. Využití komediálního žánru s akčními a kriminálními prvky je spolu s tématem filmu předpokladem, že by tento film mohl oslovit široké spektrum filmových diváků.Lucie Benešová

18. srpna 2009 v 10:03 Herci

Lucie Benešová

Povolání: Herečka, moderátorka, dabérka


Věk: 35

Datum narození: 18. 08. 1974

Místo narození: Praha, Československo

Znamení: Lev

Životopis

Lucie Benešová, narozena 18. srpna 1974 v Praze, působí na poli českého showbusinessu jako herečka, moderátorka a duberka.


Do podvědomí diváků se dostala díky filmu Vekslák, kde hrála spolu s Martinem Zounarem, pak jako dabérka a samozřejmě jako nezapomenutelná Beruška pořadu Prásk! Zahrála si mimo jiné v seriálu Horákovi s Igorem Barešem a dalšími, po boku Ivany Chýlkové v seriálu On je žena!, kde ztvárnila moderátorku zpráv, a v neposlední řadě v seriálu Ordinace v Růžové zahradě.


Její životní rolí byla však postava Ireny ve snímku natočeném podle pravdivých událostí Sametoví vrazi. Objevila se též ve filmu Ro(c)k podvraťáků a nejnověji ve filmu Bobule.


Se svým bývalým manželem Filipem Blažkem má syna Luciána a se součastným manželem, hercem Tomášem Matonohou má syna Štepána. Před nedávnem manžele vzali do pěstounské péče osmiletou Sáru, kterou považují za svou vlastní dceru.


Amy Macdonald

18. srpna 2009 v 10:02 Zpěváci(čky)

Amy Macdonald

Povolání: Zpěvačka, kytaristka


Věk: 21

Datum narození: 25. 08. 1987

Místo narození: Bishopbriggs, Východní Dunbartonshire, Skotsko

Znamení: Panna

Životopis

Amy McDonald se narodila nedaleko největšího skotského města Glasgow. Na kytaru se začala učit sama, když v kůlně našla starou tátovu kytaru. Jejími dětskými vzory byli Travis a The Libertines, kvůli nimž se také hudbě začala věnovat. Když bylo Amy 12 let, vzala si, inspirovaná hráčským uměním Francise Healyho, svou první kytaru a sama si na ni začala brnakat. A tak začala umělecká dráha další zpěvačky...


Amy hrála nejprve v různých kavárnách a hospodách, když jí bylo asi 15 let. První větší koncert si Amy odbyla v Brunswick Cellars v Glasgowu. Pak poslala svou demo nahrávku do magazínu NME a to už byl jen krok k podepsání smlouví se společností Melodramatic.

V dnešní době navštěvuje Amy vysokou školu v Bishopbriggsu, kde studuje obor sociální vědy.


V roce 2007 se Amy rozhodla vydat své první album, které pojmenovala This Is The Life. Dodnes se ho po celém světě prodalo přes 1,2 miliónu kopií. Prvním singlem z alba se stala píseň "Poison Prince", která však mezi posluchači nazaznamenala moc velký úspěch. Po ní nadešel čas na druhý singl "Mr Rock & Roll", což sklidilo větší úspěch, mimo jiné první místo v singlových hitparádách ve Skotsku a Litvě.


V říjnu roku 2007 vydala Amy svůj třetí singl s názvem "L.A.", který ale pro ni znamenal spíše hitparádový úpadek ( jen 5. místo ve Skotsku ). Zajímavostí je, že jako B-strana se objevila předělaná píseň Mr Brightside od The Killers.

Pořádný průlom v její kariéře ale znamenal až čtvrtý singl z desky - píseň This Is The Life se stala opravdu celosvětovým hitem a z Amy udělala světovou hudební hvězdu. Nejen první místo v Rakousku, Belgii, Holandsku a Dánsku, ale díky tomuto songu objevila Amy také Česká republika. V roce 2008 pak následovaly singly "Run" a re-edice prvního singlu "Poison Prince". Tyto písničky však zatím na svůj úspěch čekají.


Freddie Prinze Jr.

17. srpna 2009 v 17:28 Herci

Freddie Prinze Jr.

Povolání: Herec, scénárista, producent


Věk: 33

Datum narození: 8. 03. 1976

Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA

Znamení: Ryby

Výška: 185 cm

Životopis

Freddie je synem populárního televizního herce, který se předávkoval drogami, když mu bylo teprve deset měsíců a otci bylo teprve 22 let. Po otcově smrti se s matkou přestěhoval do Albuquerque v Novém Mexiku, kde vyrůstal. Už jako dítě se rozhodl, že půjde v otcově stopách a bude z něj herec. Proto po úspěšném zakončení střední školy v roce 1994 se rozhodl téměř bez peněz odjet do Los Angeles.


V Hollywoodu se mu poměrně brzy podařilo najít první práci v televizním seriálu "Family Matters" (1995) a v seriálu stanice ABC "Too Soon For Jeff" (1996). Svůj filmový debut uskutečnil v romantickém dramatu Nezvaný host "To Gillian on Her 37th Birthday" (1996), kde si zahrál spolu s Peterem Gallagherem, Michelle Pfeiffer a Claire Danes. Tato maličká role mu pomohla k větší v černé komedii Dům přitakání "The House of Yes" (1997).


Obrovskou popularitu získal po boku dalších mladých hereckých hvězd jako Jennifer Love Hewitt, Sarah Michelle Gellar a Ryana Phillippa v hororovém filmu Tajemství loňského léta "I Know What You Did Last Summer" (1997). Rok na to přišlo pokračování Tajemství loňského léta: Rok poté "I Still Know What You Did Last Summer". Oba filmy byly komerčně velmi úspěšné a z Freddieho se stala nová Hollywoodská hvězda, která si získala mnoho fanoušků po celém světě.


Tuto novou nálepku potvrdil v hlavní roli v romantické komedii Taková normální holka "She's All That" (1999), kde mu byla protějškem Rachael Leigh Cook. Následující sci-fi film "Wing Commander" (1999) byl však naprostým propadákem. Svou pověst dobrého herce si však napravil v úspěšných filmech Zůstaň se mnou "Down to You" (2000) a "Boys and Girls" (2000).


V roce 2001 se objevil ve dvou romantických komediích Letní vzplanutí "Summer Catch" a Vzhůru nohama "Head Over Heels". Následující rok přišel další velký hit v podobě bláznivé komedie Scooby-Doo, kde si zahrál se Sarah Michelle Gellarovou a Rowanem Atkinsonem.


Freddie se v září 2002 oženil s herečkou Sarah Michelle Gellarovou, která ho roku 2008 opustila kvůli jejímu novému příteli Davidu Boeanazovi.

Mezi jeho velký koníček patří bojové umění.


Paul Walker

17. srpna 2009 v 17:23 Herci

Paul Walker

Povolání: Herec


Věk: 35

Datum narození: 12. 09. 1973

Místo narození: Glendale, Kalifornie, USA

Znamení: Panna

Výška: 191 cm

Životopis

Paul William Walker IV. se narodil v Glendale v Kalifornii. Jeho matka je modelka a otec podnikatel. Má dva bratry Codyho a Caleba, sestru Ashlie. Díky práci své matky už od mládí dělal modeling a objevil se v několika televizních reklamách. První malou roli získal v televizním seriálu "Highway to Heaven" (1985). Svůj filmový debut uskutečnil o rok později v hororovém snímku "Monster in the Closet". Dlouhodobější hereckou práci získal v televizním seriálu "Throb" (1986-1987).


Po absolvování střední školy Village Christian (1991), kde se aktivně věnoval sportu, se rozhodl pro studium mořské biologie na Kalifornské univerzitě. Paul se při studiu nadále věnoval herectví a objevil se v televizních seriálech "Charles in Charge" (1990), "Who\'s the Boss?" (1991) a Mladí a neklidní "The Young and the Restless" (1993). Krátce po úspěšném dokončení studia na vysoké škole si zahrál velkou roli v nepříliš známé komedii "Meet the Deedles" (1998). Další významnou roli získal ve sci-fi komedii "Tammy and the T-Rex", kde si hlavní postavu zahrála tehdy ještě neznámá Denise Richards.


Prvním významnějším filmem v němž si zahrál v malé roli byla komedie "Pleasantville" (1998), kde se objevila také Reese Witherspoonová. Jeho filmové úspěchy pokračovaly v romantické komedii Taková normální holka "She\'s All That", kde si hlavní role zahráli Freddie Prinze Jr. a Rachael Leigh Cooková. Film se setkal s velmi příznivým ohlasem jak v USA, tak i v Kanadě, kde už za jeden měsíc od premiéry vydělal přes 57 miliónů dolarů. Stejný rok se ještě objevil v úsměvné komedii z prostředí amerického fotbalu "Varsity Blues" (1999). V thrilleru Lebky "The Skulls" (2000) si zahrál spolu s Joshua Jacksonem.


Rok 2001 se stal v Paulově herecké kariéře zlomový, když si zahrál hlavní roli po boku Vina Diesela v akčním thrilleru Rychle a zběsile "The Fast and the Furious" (2001). Film se stal obrovským hitem který si získal fanoušky po celém světě a z Paula se stala nová Hollywoodská celebrita. Před prací na druhém díle si zahrál s Leelee Sobieskiovou v hororu Jízda do pekel "Joy Ride" (2001).


V roce 2003 Paul natočil volné pokračování úspěšného filmu Rychle a zběsile 2 "2 Fast 2 Furious", v němž hlavní roli hrají supersilná auta a nelegální uliční závody ve speciálně upravených vozech.


S bývalou přítelkyní, modelkou Bliss Eliss má dceru Meadow Rain,která se narodila 28.ledna 1999.Seznámili se v roce 1998 a o šest let později se rozešli.Bliss nyní žije se svou dcerou na Havaji a Paul za svou dceru často dojíždí.Jeho poslední film byl natočený v roce 2008a jeho název je Bobby Z. Nedavnou taky začalo natáčení pokračování Rychle a zběsile 4,ve kterém s Paulem hraje i Vin Diesel.


Jeremy Sumpter

17. srpna 2009 v 17:18 Herci

Jeremy Sumpter

Povolání: Herec

Věk: 20

Datum narození: 5. 02. 1989

Místo narození: Monterey, Kalifornie, USA

Znamení: Vodnář

Výška: 188 cm

Životopis

Jeremy Sumpter začal budovat svou hereckou kariéru již v deseti letech. Dosud byl nejznámější jako mladý Adam Meiks v režijním debutu Billa Paxtona Lovec démonů. Za herecký výkon v tomto nezávislém thrilleru byl nominován na cenu Saturn. Sumpter získal ocenění Young Artist Award v kategorii nejlepší herecký výkon v televizním filmu nebo seriálu za roli v dramatu Dannyho Glovera Pouhý sen. Své surfařské dovednosti uplatnil ve filmu Válka surfařů. Zahrál si také epizodní role v televizních seriálech Pohotovost a Raising Dad. Také hrál hlavní roli ve Filmu Petr Pan.Také hrál v seriálu Kriminálka Miami.

TapetaRachel Hurd-Wood

17. srpna 2009 v 17:12 | Kiminy |  Herci

Rachel Hurd-Wood

Povolání: Herečka


Věk: 19

Datum narození: 17. 08. 1990

Místo narození: Surrey, Anglie

Znamení: Lev

Výška: 164 cm

Životopis

Rachelin profesionální herecký debut je role ve filmu Petr Pan. Do role Wendy byla obsazena po náročném castingu, během kterého filmaři procestovali tři kontinenty. Dosud si zahrála v několika školních divadelních představeních. Mezi její koníčky patří bruslení, umění a hudba. Díky lásce k delfínům se chce stát vodní bioložkou.


Obrázky Hay Lin 16

15. srpna 2009 v 12:26 witch

Obrázky Hay LinPřátelé test

15. srpna 2009 v 10:13 přátelé

Tady najdeš test na seriál přátelé

A pokud chceš další test tak klikni zde

A pokud ti to opravdu nestačilo tak klidni ,,klik"

To už je vše a kdyby ti to nestačilo tak dy na tvujtest.cz